Lars Løkke Rasmussen

Lars Løkke Rasmussen

Stifter & Politisk leder

Email: lars.loekke@ft.dk

Kirsten Munch Andersen

Partisekretær

Email: kirsten@moderaterne.dk
Mobil: +45 27240002

Anders Schiermer

Rådgiver for folketingsgruppen

Email: anders@moderaterne.dk

Niels Møller

Niels Møller

Organisationschef

Email: niels.moeller@ft.dk
Mobil: +45 61625011

Niels Helsted

Økonomichef

Email: niels.helsted@ft.dk
Mobil: +45 61610993

Lonnie Thelander

Sekretariatsleder

Email: lonnie.thelander@ft.dk
Mobil: +45 61624002

Sarah Fourian

Sarah FOURIAN

Ansvarlig for sociale medier

Email: sarahwiinblad@live.dk
Mobil: +45 26167284

Bjørn Strøm

Bjørn Strøm

Politisk konsulent

Email: bjoern.stroem@ft.dk
Mobil: +45 61623957

Morten Opstrup Asmussen

Email: morten@moderaterne.dk
Mobil: +45 28838247

Dina Mofidi

Dina Mofidi

Praktikant

Email: dina@moderaterne.dk

Ellen Emilie

Studentermedhjælper, leder af unge moderater

Email: ellen@moderaterne.dk

Hugo Alfred Koch-Larsen

Studentermedhjælper

Email: hugo@moderaterne.dk

Sebastian Høgenhaug Krabbe

Studentermedhjælper

Email: sebastian.krabbe@ft.dk
Mobil: +45 61625013