Følg os på
Søg
Lars Løkke Rasmussen

Lars Løkke Rasmussen

Stifter & Politisk leder

Email: lars.loekke@ft.dk
Kontaktes via sekretær Marianne Sand på +45 61624283 - mail: marianne.sand@ft.dk

Anders Schiermer

Partisekretær

Email: anders@moderaterne.dk

Jeppe Søe

Jeppe Søe

Medstifter, rådgiver & direktør i Det Politiske Mødested

Email: jeppe@moderaterne.dk
Mobil: +45 54332000

Jakob Engel-Schmidt

JAKOB ENGEL-SCHMIDT

Politik og kommunikation

Email: jakob.engel-schmidt@ft.dk
Mobil: +45 61623150

Niels Møller

Niels Møller

Organisationschef

Email: niels@moderaterne.dk
Mobil: +45 27809480

Morten Opstrup Asmussen

Kampagnechef

Email: morten@moderaterne.dk
Mobil: +45 28838247

Celin Ozcan

SoMe-chef

Email: selin@moderaterne.dk

Bjørn Strøm

Bjørn Strøm

Personlig assistent for Lars Løkke Rasmussen

Email: bjoern.stroem@ft.dk
Mobil: +45 61623957

Marianne Sand

Sekretær for Lars Løkke

Email: marianne.sand@ft.dk
Mobil: +45 61624283

Ellen Emilie

Studentermedhjælp

Email: ellen@moderaterne.dk

Hugo Alfred Koch-Larsen

Studentermedhjælp

Email: hugo@moderaterne.dk

Dina Mofidi

Dina Mofidi

Praktikant

Email: dina@moderaterne.dk