Følg os på
Søg
Lars Løkke Rasmussen

Lars Løkke Rasmussen

Stifter & Politisk leder

Email: lars.loekke@ft.dk
Kontaktes via sekretær Marianne Sand på +45 61624283 - mail: marianne.sand@ft.dk

Anders Schiermer

Partisekretær

Email: anders@moderaterne.dk

Jeppe Søe

Jeppe Søe

Medstifter, rådgiver & direktør i Det Politiske Mødested

Email: jeppe@moderaterne.dk
Mobil: +45 54332000

Rene Hansen

Rene Hansen

Fundraisingchef

Email: rene@moderaterne.dk
Mobil: +45 61625816

Jakob Engel-Schmidt

JAKOB ENGEL-SCHMIDT

Sekretariatschef politik og kommunikation

Email: jakob@moderaterne.dk
Mobil: +45 61623150

Niels Møller

Niels Møller

Organisationschef

Email: niels@moderaterne.dk
Mobil: +45 27809480

Marianne Sand

Sekretær for Lars Løkke

Email: marianne.sand@ft.dk
Mobil: +45 61624283

Bjørn Strøm

Bjørn Strøm

Akademisk medarbejder

Email: bjoern.stroem@ft.dk

Hugo Alfred Koch-Larsen

Studentermedhjælp

Email: hugo@moderaterne.dk

Ellen Mindegaard-Müllertz

Ellen Emilie Mindegaard-Müllertz

Studentermedhjælp

Email: ellen@moderaterne.dk